Game making for everyone

GDevelop oyun yapımcısı yazılımı - kodlamadan video oyunları oluşturun

Use GDevelop to build your game. It's free, fast, open-source and so easy to use that you'll never look at games the same way.

Join our community of thousands of game creators on Discord and on our forums.

Make amazing games

Unleash your creativity with GDevelop and create any kind of game: platformers, puzzles, shoot 'em up, strategy, 8-bit, hyper-casual games...

With GDevelop, you can make simple projects for fun, create ambitious indie games like Lil BUB's HELLO EARTH, Hyperspace Dogfights or even build the next hit, grossing 1 million downloads like Vai Juliette!

Etkinlikler: oyun yaratma, herkes için sezgisel

GDevelop'u benzersiz ve çok kolay kılan etkinlikler vardır. Etkinlikler, programlama dilini öğrenmeden oyunun mantığını ifade etmede en etkili yoldur.

Olaylar kolay oyun yaratılmasını sağlar

Boşluk tuşuna basıldığında, karakter animasyonu ve ses oynatılır. Eğer düşman, karaktere dokunursa ikisi de yok olur.

GDevelop görsel programlamayı bir sonraki adıma taşıyarak oyun nesnelerinize hazır davranışlar eklemenize ve bu sezgisel, öğrenmesi kolay olayları kullanarak yeni davranışlar eklemenize olanak tanır.

Publish your game anywhere, in one click

Publish your games on the web, make a mobile app for iOS and Android, publish on Steam, Facebook, Itch.io, Newsground, the Windows store... Games created with GDevelop run anywhere and can be exported in a single click.

Ios, Android, Windows, MacOS ve Linux için oyunlar yapın

Sınırsız olanaklar

Küçük ve büyük fikirlerinizi ifade edin: Oyunlarınızdaki yeni özellikleri dakikalar içinde prototipleyebilir ve hiçbir sınırlama olmadan geliştirebilirsiniz. GDevelop tarafından sağlanan görsel editörler ile oyun yapmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Daha da ileri gitmek ister misiniz? Oyun motorunu Javascript ile birlikte genişletebilirsiniz.

From 0 to a simple game with the integrated physics engine.

Eğiticilerle başlayın

GDevelop'u nasıl kullanacağınızı veya belirli bir özellik hakkında nasıl yardım alabileceğinizi öğrenin: wiki'nin yeni başlayanlar için öğreticiler ve yazılım için eksiksiz dökümanları mevcuttur. Tonlarca Örnekler ayrıca mevcut ve tek bir tıklamayla denenmeye hazır. Youtube Kanalımızdaki eğiticileri izleyin.

GDevelop için öğreticiler ve wiki ile ilgili belgeler

Oyun yapmaya başla

Oyunlarınızı GDevelop ile hayal edin ve yayınlayın. Öğreticiler ve örnekler ile birlikte.